gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

Notování


02.03.2010 Poněkud pragocentrické semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Šest základních kol VII. ročníku soutěže Notování se dotočilo na začátku měsíce úPoněkud pragocentrické semifinále Notovánínora. Postoupilo z nich ceklem patnáct semifinalistů. Pět z nich se střetne o postup do finále ve čtvrtek 4. března 2010 od 19.30 v prvním semifinálovém večeru, který proběhne v klubu Kocour, v Divadle Gong, na Sokolovské třídě č. 191 v Praze 9.

16.02.2010 Pár pořadatelských poznámek na okraj VII. ročníku Notování Napsal uživatel Cimbura    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Až do chvíle, kdy jsem usedl k počítači, abych napsal náledující řádky, jsem žil v představě, že žádné větší povídání o Notování už nikdy psát nebudu, že každoměsíční reportáže z VI. ročníku pro FOLKtime a několik dalších jednorázovek více než stačilo. Houževnatý a pracovitý chlapík Jirka Vondráček, zahradník Porty, je ale jiného mínění.

09.02.2010 6. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 4. února 2010 proběhlo v klubu Kocour v Divadle Gong v6. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Praze 9 šesté, tj. poslední základní kolo VII. ročníku soutěže Notování. Již okolo poloviny ledna se vzdalo účasti duo ONV. Místo něj Rada Notování přizvala do soutěže duo Surikhata. A zhruba třicet hodin před začátkem soutěžního večera byla nucena ze zdravotních důvodů odstoupit skupina Netřísk.

02.02.2010 Poslední předsemifinalové Notování v VII. ročníku Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

V klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9, na Sokolovské třídě č. 191, proběhne ve čtvrtek 4.Poslední předsemifinalové Notování v VII. ročníku února 2010 od 19.30 šesté základní kolo VII. ročníku písničkové soutěže Notování. Toto kolo bude významné tím, že doplní do definitivní podoby sestavu semifinále, která proběhnou od března do května, jako předzvěst červnového finále.

12.01.2010 5. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 7. ledna 2010 proběhlo v klubu Kocour v Divadle Gong 5. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledkyv Praze 9 páté základní kolo soutěže Notování s následujícími výsledky. Divácké hlasování: 6. místo: písničkář Jarda Řehoř – Praha, 18 bodů;  5. místo: skupina Zlomky – Praha, 24 body;  4. místo: písničkářka Šošana – Malá Černá Huť u Rabštejna nad Střelou, 28 bodů; 3. místo: duo Svitky – Praha, 39 bodů;

04.01.2010 Notování tu je už deset let! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Ano, od konce roku 1999, kdy se kapela Sekvoj domluvila s Karlem VidimskýmNotování tu je už deset let! – Cimburou o spolupráci při pravidelném programu, který si u ní objednal provozovatel P-klubu Trojická, uplynulo už deset let. Pak šlo všechno ráz na ráz a 6. ledna 2000 proběhl poporvé hudebně-zábavný měsíčník Notování pod Vyšehradem, který se od září 2003 stal amatérskou hudební soutěží.

07.12.2009 4. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 3. prosince 2009 proběhlo v klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9 čtvrté 4. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledkyzákladní kolo soutěže Notování, opět s malou komplikací: kapepenice tria Kabája Káťa Císařová ohlásila v předvečer soutěže onemocnění v souboru, pro které musela odříci účast. Místo Kabáji byl obratem přizván jako náhradník mimo pořadí písničkař Karel Kunrt

30.11.2009 Notování počtvrté v klubu Kocour Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

V klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9, na Sokolovské třídě č. 191, proběhne Notování počtvrté v klubu Kocourve čtvrtek 3. prsince 2009 od 19.30 čtvrté základní kolo VII. ročníku písničkové soutěže Notování. I tentokrát se tam sjedou soutěžící z různých koutů republiky. Oproti dlouhodobě předem ohlášenému programu dochází na jedné pozici „startovní listiny“ ke změně:

09.11.2009 3. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 5. listopadu 2009 v 9.09 ráno odřekla svoji účast v Notování skupina Přecespolu. Učinila tak 10 hodin a 21 minut před tím, než měla v soutěži startovat. V tak krátkém čase za ni nebylo možno pozvat náhradníka, a proto večer proběhl, poprvé zhruba po dvou letech, v ochuzeném obsazení.

02.11.2009 Notování potřetí v klubu Kocour Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

V klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9, na Sokolovské třídě č. 191,Notování potřetí v klubu Kocour proběhne ve čtvrtek 5. listopadu 2009 od 19.30 třetí základní kolo VII. ročníku písničkové soutěže Notování. Soutěžit přijedou tentokrát muzikanti z různých koutů republiky, zatímco Prahu budou reprezentovat pouze dvě kapely – Kojoti a Szmyrum a Chechuum.

02.10.2009 2. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 1. října 2009 proběhlo v klubu Kocour v Divadle Gong v pražských 2. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledkyVysočanech druhé základní kolo soutěže Notování  s následujícími výsledky. Divácké hlasování: 6. místo: Romana Sulčíková – Beroun – 32 body; 5. místo: Kam dem – Praha – 42 body; 4. místo: Luky Lukáč – Praha – 48 bodů

29.09.2009 Notování podruhé v klubu Kocour Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

V klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9 – Vysočanech, na Sokolovské třídě č. Notování podruhé v klubu Kocour191, proběhne ve čtvrtek 1. října 2009 druhé základní kolo VII. ročníku písničkové soutěže Notování. Program, ve kterém budou tentokrát soutěžit převážně Pražané, začíná v 19.30. V soutěži se předvedou kapely

14.09.2009 1. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve čtvrtek 10. září 2001. základní kolo VII. ročníku Notování – výsledky9 proběhlo v klubu Kocour v Divadle Gong první základní kolo soutěže Notování s následujícími výsledky. Divácké hlasování: 6. místo: Bonsai č. 3 - České Budějovice - 40 bodů; 5. místo: Aulen Orfeus - Odolena Voda - 51 bod; 4. místo: Bejlí - Praha - 53 bodů

03.09.2009 Notování začíná a spouští webové stránky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

První základní kolo VII. ročníku celoroční písničkové soutěže Notování Notování začíná a spouští webové stránky(dříve Notování pod Vyšehradem) proběhne ve čtvrtek 10. září 2009 od 19.30, premiérově na scéně klubu Kocour v Divadle Gong v Praze 9 – Vysočanech. O postup do semifinále bodou soutěžit Bejlí – Praha, Bonsai č. 3 – České Budějovice, Heduš a spol. – Praha, Hlavně mravně – Odolena Voda, Quaoar – Praha a Jirka Řehulka

27.08.2009 Co je nového u ... Notování pod Vyšehradem? Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

V první řadě to, že už není pod Vyšehradem! Jméno hrCo je nového u ... Notování pod Vyšehradem?adu českých knížat zmizelo i z jeho názvu… Písničková soutěž Notování vstupuje letos v září do ročníku číslovaného šťastnou sedmičkou. Po šestiletém působení na scéně P-klubu, bude nový ročník zahájen v klubu Kocour, v KD Gong na Sokolovské třídě č. 191 v Praze 9 – Vysočanech, který se stává jeho novou domovskou scénou.

23.06.2009 Notování obrazem a slovem – finále VI. ročníku Napsal uživatel Cimbura    PDF Tisk Email
Reportáže

Pošesté a naposledy se konalo finále Notování pod Vyšehradem! Přesněji, Notování obrazem a slovem – finále VI. ročníkunaposledy se konalo finále Notování v podvyšehradském P-klubu Trojická 10 v Praze 2. Konalo se ve čtvrtek 4. června 09 a bylo o něco slavnostnější, než kdy jindy. Mělo dva hosty, Danu Houdkovou a Pepu Streichla (který k nám, ze všech hostí, které jsme za šest let měli, vážil nejdelší cestu), mělo výborného moderátora Honzu Dobiáše a mělo velmi krásné ceny, takže se měli diváci na co koukat a muzikanti na co těšit.

18.06.2009 Chcete si zanotovat na Notování? Napsal uživatel Notování p. V.    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Písničková soutěž známá pod názvem Notování pod Vyšehradem vstupuje do 7. ročníku pod zkráceným názvem Notování. Novým místem účinkování se stane klub Kocour v Praze Vysočanech. Jste-li narozeni na této planetě, cítíte-li se býti dostatečně mladým, zajímavým a dosud neobjeveným hudebním talentem, jste-li písničkářkou, písničkářem,

08.06.2009 Výsledky finále VI. ročníku Notování Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Ve zcela zaplněném sále P-klubu Trojická proběhlo 4. června 2009 finále šestého ročníku soutěže Notování pod Vyšehradem. Na rozdíl od základních a semifinálových kol, kdy diváci hlasují na jednotlivé písničky, ve finále dávají své body přímo soutěžícím. Každý divák dává na svém hlasovacím lístku po jednom bodu třem ze šesti finalistů.

29.05.2009 Notování obrazem a slovem - III. semifinále Napsal uživatel Cimbura    PDF Tisk Email
Reportáže

Přesto, že májový prodloužený víkend začínal již v pátek, ve čtvrtek 7. května se na III. semifinále Notování pod Vyšehradem sešlo až překvapivě hodně diváků. Leč, žel bohu, byl tento večer poznamenán dvojí nepřízní osudu. Napřed musel stálý zvukař soutěže Jakub Moravec - Blesk nečekaně odjet na služební cestu do Rakouska.

11.05.2009 Výsledky III. semifinále a finalisté Notování pod Vyšehradem Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Minulý týden, ve čtvrtek 7. května 2009, proběhlo v pražském P-klubu třetí semifinálové kolo šestého ročníku soutěže Notování pod Vyšehradem, ve kterém, vedle třetího finalisty určeného diváckým hlasováním, udělila pořadatelská rada tři divoké karty, čímž byl počet finalistů doplněn, jako každoročně, na šest soutěžících.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 14

Kalendář

<< Červen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1
 5 6 7 811
121314
2022
262728  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc