gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

Notování


06.12.2010 Výsledky 4. základního kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Jen pár dnů před čtvrtým kolem Notování postihla celou republiku,Výsledky 4. základního kola VIII. ročníku Notování a Prahu prý nejvíce, sněhová kalamita a s ní spojené kruté mrazy. To se podepsalo i na soutěžním večeru, který proběhl 2. prosince v sálku Music Hall v pražském Music City. Den před soutěží skolila písničkáře Montyho chřipka tak příšerná, že musel svoji účast vzdát. Dal nám vědět 10 hodin před začátkem programu a zajistit náhradníka bylo opět nereálné.
29.11.2010 Předvánoční Notování s dárkovým hostem Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Předvánoční Notování s dárkovým hostemPoslední Notování v kalendářním roce 2010, jeho 4. základní kolo VIII. ročníku, proběhne již 2. prosince, tedy tento čtvrtek. Místem děje je opět sálek Music Hall v prvním poschodí obchodu hudebními nástroji Music City v Ocelářské ulici č. 39 v Praze 9, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská. Přesný popis cesty odkudkoliv naleznete zde.
11.11.2010 Třetí kolo vítězné pro tři z pěti Napsal uživatel Honza Dobiáš a Cimbura    PDF Tisk Email
Reportáže
Útulný sálek Music Hall v patře obchodu hudebními nástroji Music City kTřetí kolo vítězné pro tři z pěti ousek od obří O2 Arény se rozloučil s rockovou ligou. Zvukaři Kuba Moravec a Vojta Samohel přivezli svůj aparát a soutěžící 3. základního kola letošního ročníku Notování, které proběhlo 4. listopadu 2010, měli o důvod víc cítit se tam jako doma. Tentokrát tomu nahrála i dramaturgie, protože z pěti startujících kapel celostátní soutěže (šestý soutěžící, eN&kapela z Brna, nedorazili)
08.11.2010 Výsledky 3. základního kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Potřetí se v pražském Music City roztočilo základní kolo Notování ve čVýsledky 3. základního kola VIII. ročníku Notování tvrtek 4. listopadu 2010. Z původně plánovaných šesti soutěžících startovalo pouze pět. Brněnská skupina en&kapela v předvečer soutěže odřekla svoji účast z důvodu onemocnění hlavní protagonistky. V tak krátké lhůtě se nepodařilo zajistit náhradníka. Přesto, že soutěžilo pouze pět kapel, do semifinále postoupily hned tři! Rovnost hlasů v diváckém hlasování
01.11.2010 Notování - soutěž takřka mezinárodní! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Již potřetí se sejdou soutěžící a hosté Notování, Notování - soutěž takřka mezinárodní! jejich příznivci a další diváci v příjemných moderních prostorách obchodu hudebními nástroji Music City v Praze 9, Ocelářská 39, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská. Proběhne tam, v koncertním sále Music Hall v prvním patře budovy, 3. základní kolo VIII. ročníku jmenované soutěže. Stane se ve čtvrtek 4. listopadu 2010, začátek programu je stanoven na 19.30. Můžete ho navštívit osobně (což je nejlepší!),
14.10.2010 Ahoj Berry! Napsal uživatel Kytka + Cimbura    PDF Tisk Email
Reportáže
Ahoj Berry!Tento pozdrav zazněl z úst moderátorů Bubliny a Belmonda, jako uvítání diváka 2. základního kola Notování, které proběhlo 7. září 2010 v koncertním sále Music Hall v budově Music City v Praze. Tedy, ne že by v hledišti seděl jenom jeden divák, naopak, jak diváky, tak muzikanty bylo hlediště slušně zaplněno, o přilehlém Music Baru nemluvě. Jediný, kdo tam nebyl, byl Berry. Ten seděl doma u počítače a sledoval Notování prostřednictvím přímého přenosu webovou kamerou.
11.10.2010 Výsledky 2. základního kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Druhý večer Notování v Music City proběhl ve čtvrtek 7. 10. 2010 a přesto, že byl obsazen výhradně mimopražskými soutěžícími, našlo si cestu do Ocelářské ulice č. 39 v Praze 9 mnohem víc návštěvníků než minule. Navštívila nás také trojice přátel ze sdružení Stéblo na čele, jak jinak, než s Petrem Cihelkou. Moderní útulné prostředí sálu Music Hall a přilehlého Music Baru naší soutěži velmi svědčí. Večer, který byl poprvé v historii Notování přenášen webovou kamerou, v příjemné pohodě dospěl v závěru k následujícím výsledkům:
30.09.2010 Notování, tentokrát se zásadní novinkou! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Notování, tentokrát se zásadní novinkou!Před měsícem odstartoval 1. základním kolem na nové scéně v budově Music City v Praze 9, kousíček od metra B Českomoravská, již osmý ročník písničkové soutěže Notování. Ani jsme se nenadáli a na dveře klepe 7. říjen 2010 a s ním 2. základní kolo, které bude mít vedle soutěžní části i velmi zajímavého hosta, a které přinese zásadní novinku, o které se dočtete v závěru článku.
13.09.2010 Notování v novém v dobré pohodě Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Notování se ve svém novém, osmém ročníku přestěhovalo (opět) do dalšího působiště, kde jsem až dosud nikdy nebyl, a tak to byla poznávací cesta. Na Florenci přesedání z metra C do metra B, a když jsem 2. září vystupoval ve stanici Českomoravská, uvědomil jsem si dvě věci: v jaké republice žiji a že cesta z Krče do Vysočan, tedy přes celou Prahu,
09.09.2010 1. základní kolo VIII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
1. základní kolo VIII. ročníku Notování – výsledkyRok po odchodu z Trojické se Notování opět přestěhovalo, tentokrát do velmi příjemných prostor firmy Music City  obchodu hudebními nástroji a příslušenstvím, který je hlavním partnerem nového ročníku soutěže. První základní kolo proběhlo 2. září 2010 v sále Music Hall v prvním patře Music City v Praze 9, Ocelářské ulici č.937/39 a bylo velmi pohodové, jen nám přišlo líto, že se soutěže z neznámých důvodů nezúčastnil řádně přihlášený písničkář Jára Novák.
26.08.2010 Notování vás zve do Music City Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Jen jeden den nás dělí od konce prázdnin a pouze tři od začátku nového,Notování vás zve do Music City již osmého ročníku soutěže Notování, který odstartuje 2. září 2010 v sále Music Hall v 1. poschodí obchodu hudebními nástroji a příslušenstvím Music City v Praze 9, Ocelářská 937/39, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská Začátek programu je tradičně v 19.30, i v novém působišti se nám podařilo udržet jako pravidelné dny pro Notování první čtvrtky v měsíci.
16.06.2010 Ohlédnutí za Notováním Napsal uživatel Štěpán Štrupl (X-tet)    PDF Tisk Email
Reportáže

Ve čtvrtek v noci, vlastně spíše v pátek nad ránem, jsme se vrátili z fináleOhlédnutí za Notováním Notování - písničkové soutěže v Praze. Pokud se ohlédnu za celým ročníkem tak, jak jsme ho stačili prožít my, určitě mi vyvstane úsměv na tváři. Na úvod však musím přiznat, že první cesta do Prahy na základní kolo Notování (leden 2010) až tak optimistická nebyla.

14.06.2010 Chcete si zanotovat na Notování? Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Chcete si zanotovat na Notování?Písničková soutěž Notování vstupuje do 8. ročníku za podpory Music City a Nadace Život umělce. Novým místem účinkování se stane Music Hall v 1. patře Music City v Ocelářské ulici 937/39 v Praze 9, jen 200 metrů od stanice metra Českomoravská. Hraje se každý první čtvrtek v měsíci a začínáme 2. září 2010.

08.06.2010 Výsledky finále VII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Reportáže

V noci na čtvrtek 3. června 2010 onemocněl osmiměsíční syn náčelníků skupiny PVýsledky finále VII. ročníku Notování ůl dechu do měchu Šárky a Zdeňka Pexových horečnatým onemocněním)* a kapela byla proto nucena vzdát finálové vystoupení. Proto hrálo téhož dne večer, na scéně pražského klubu Kocour v Divadle Gong, pro početné diváky pouze pět finalistů. O tom, jak finále dopadne, rozhodovali především diváci.

31.05.2010 Finále VII. ročníku Notování již tento týden! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Stejně jako všechny večery VII. ročníku, proběhne i finálFinále VII. ročníku Notování již tento týden!e Notování na scéně klubu Kocour v Divadle Gong na Sokolovské třídě č. 191. Dnem D je čtvrtek 3. června 2010. Moderátorka finálového večera Petra Chmelařová z Rádia Folk uvítá diváky v hledišti a zároveň první finalisty na scéně přesně v 19.30 hod!

11.05.2010 3. semifinále Notování - výsledky a finálové divoké karty Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

Praha a její okolí byly ve čtvrtek 6. 5. 2010 stiženy nemalou dopravní kalamitou a ješt3. semifinále Notování - výsledky a finálové divoké kartyě půl hodiny před programem byli všichni v klubu Kocour přítomní skoro spočítatelní na prstech. Přesto byl sálek na začátku třetího semifinále VII. ročníku soutěže Notování solidně zaplněn a soutěžící, tentokrát většinou hodně přespolní, během večera dorazili všichni tak, že mohl být dodržen předem naplánovaný scénář. Přesto by bylo milé, kdyby se podobný problém v dopravě již neopakoval… Na konci třetího semifinále byly vyhlášeny následující výsledky.

04.05.2010 Pozvánka na Notování s horkou novinkou v závěru Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

Pozvánka na Notování s horkou novinkou v závěruKvětnové, tj. třetí semifinále Notování bývá vždy nejzajímavější. Divácké hlasování uzavře trojici svých vítězů postupujících do finále a Rada Notování určí výběrem ze všech tří semifinálových večerů najednou další dva až tři postupující a na závěr vyhlásí kompletní sestavu finalistů ročníku.

06.04.2010 2. semifinále VII. ročníku Notování - výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

V diváky zcela zaplněném klubu Kocour proběhl 1. dubna 2010 druhý ze tří semifinálových večerů VII. ročníku soutěže Notování, který přinesl následující výsledky. Divácké hlasování:

29.03.2010 První jarní Notování je tady! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR

První jarní Notování je tady!Druhý semifinálový večer VII. ročníku písničkové soutěže Notování se uskuteční ve čtvrtek 1. dubna 2010 od 19.30 v klubu Kocour, v Divadle Gong, na Sokolovské třídě č. 191 v Praze 9. Přesto, že před pár dny začalo jaro a zdá se, že už to myslí vážně, program večera se mu snaží výrazně konkurovat.

11.03.2010 1. semifinále VII. ročníku Notování – výsledky Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Zajímavosti

První ze tří semifinálových večerů VII. ročníku soutěže Notování proběhl ve zcela 1. semifinále VII. ročníku Notování – výsledkyzaplněném pražském klubu Kocour již 4. března 2010. Rada Notování se omlouvá za zpoždění, se kterým se k vám dostávají jeho výsledky. Na vině je havárie a nutná oprava počítače, na kterém je zpracováváme. Děkujeme za pochopení!

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 14

Kalendář

<< Červen 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1
 5 6 7 811
121314
2022
262728  

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc