gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

Notování


28.03.2011 Zkuste Notování, 9. ročník se blíží Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Zkuste Notování, 9. ročník se blížíPřestože letošní ročník písničkové soutěže Notování dosud nedospěl ještě do finále, již je v plné přípravě ročník devátý. Jeho základní kola budou probíhat tradičně vždy první čtvrtky v měsíci od září letošního roku do února roku příštího. Notovat se opět bude v Music Hall v 1. patře Music City v Ocelářské ulici 937/39 v Praze 9, jen 200 metrů od stanice metra Českomoravská za vydatné podpory samotného Music City, Nadace život umělce a dalších mediálních partnerů.
14.03.2011 Notování s angličtinou, jakou jste ještě neslyšeli Napsal uživatel Honza Dobiáš + poznámky RN    PDF Tisk Email
Reportáže
Zima se v Praze pomaličku překuluje do jara. Pozná se Notování s angličtinou, jakou jste ještě neslyšeli to v ulicích hlavního města, kde přibývá cizinců a taky atrakcí na Staroměstském náměstí. Pro nás je ale nejdůležitější známkou jara první semifinále Notování. Skončila podzimní a zimní základní kola a ti, co v nich uspěli, si to rozdávají o postup do červnového finále, aby se v něm utkali o pěkné ceny a hlavně o titul „Vítěz Notování“, který má stále větší váhu.
07.03.2011 Výsledky 1. semifinále kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 1. semifinále kola VIII. ročníku NotováníV dobře pamatovatelné datum 3. 3. 2011 proběhl v pražském Music City první ze tří semifinálových večerů Notování. Velmi vyrovnaný, hudebně kvalitní a divácky bohatě navštívený večer proběhl v příjemné pohodě a přinesl následující výsledky.
28.02.2011 Kdo, jak a proč se dostal do 1. semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Již tento čtvrtek, 3. března 2011 se v 19.30 roztočí Kdo, jak a proč se dostal do 1. semifinále Notování1. semifinálové kolo VIII. ročníku písničkové soutěže Notování! Stane se tak opět sálku Music Hall v 1. poschodí obchodu hudebními nástroji Music City  v Praze 9, v Ocelářské ulici č. 39. Soutěžící tohoto večera představíme v abecedním pořadí s citacemi z reportáží ze základních kol uveřejněných na webu soutěže a na FOLKtimu, které napsal Honza Dobiáš.
10.02.2011 Notování tak trochu s internetem, tak trochu s mobilem Napsal uživatel Cimbura    PDF Tisk Email
Reportáže
Notování tak trochu s internetem, tak trochu s mobilemV úvodu výsledků 6. základního kola Notování, které proběhlo 3. února 2011, zavěšených na se soutěží spřátelených serverech, se píše o tom, jak to bylo pohodové kolo. K této informaci poznamenávám za Radu Notování, že nejpohodovější bylo pro našeho stařešinu Honzu Dobiáše.
07.02.2011 Výsledky 6. základního kola VIII. ročníku Notování atd. Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 6. základního kola VIII. ročníku Notování atd.Svoje odstoupení 6. základního kola z rodinných důvodů včas ohlásila plzeňská kapela Frýda & company. Místo ní nastoupila do soutěže náhradnice - skupina Jerry & dcerry. Počasí bylo ten den vlídné, všech šest soutěžících i hosté dorazili včas a skvělou práci předvedl i toho večera zaskakující zvukař Pája Jindrák s „příručím“ Mílou Rücklem a diváci v pěkně zaplněném sálku si užili pohodový večer, který přinesl následující výsledky.
31.01.2011 Poslední základní kolo VIII. ročníku Notování je za dveřmi! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Poslední základní kolo VIII. ročníku Notování je za dveřmi!Již v polovině ledna začalo pro nás, pořadatele soutěže Notování, jeho šesté základní kolo, které proběhne 3. února 2011 od 19.30 v koncertním sále pražského obchodu hudebními nástroji Music City. V polovině ledna nám totiž zavolala Albína Pethsová, frontgirl Frýdy & company, že její v říjnu narozená dceruška Kordulka i ona jsou sice zdrávy, ale na muziku zatím ještě není čas, takže kapela, byť včas přihlášena, žel, soutěžit nemůže.
17.01.2011 Vyrovnané Notování s pádným koncem Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Zatímco se 6. ledna 2011 k barevné budově MuVyrovnané Notování s pádným koncem sic City, kousek od čím dál tím víc neblaze proslavené O2 Arény, trousili soutěžící muzikanti a natěšení diváci, nad Prahou houstlo mrholení a zvedal se studený vítr. Ty v příštích hodinách zabalily hlavní město, a s ním i větší část republiky, do ledového, kluzkého „igelitu“. Když páté základní kolo VIII. ročníku Notování končilo, zatraceně klouzalo všude, snad s jedinou výjimkou - důležitou stanicí nedaleko našeho hudebního stánku.
10.01.2011 Výsledky 5. základního kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Šest soutěžících mělo 5. základní kolo Notování 6.Výsledky 5. základního kola VIII. ročníku Notování ledna 2011. Konečně! Po předchozích dvou kolech, kdy vždy na poslední chvíli po jednom soutěžícím pro onemocnění odstoupilo, to byl sám o sobě hezký zážitek. V lednu mívalo Notování, ač vždy krátce po Novém roce, pokaždé plné hlediště. Nejinak tomu bylo i tentokrát a v příjemném prostředí sálu Music Hall a přilehlého baru v budově Music City panovala pohodová atmosféra. Nemalou zásluhu na tom měly
03.01.2011 Notování od Krušných hor až po Beskydy Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Posledních sedm let patřilo Notování vždy, Notování od Krušných hor až po Beskydy zásluhou svého pravidelného termínu - prvního čtvrtku v měsíci - k prvním hudebním programům roku. Nejinak tomu bude i letos, kdy první večer této soutěže v roce 2011, její páté základní kolo, proběhne 6. ledna od 19.30. Místem činu bude, stejně jako od začátku probíhajícího
13.12.2010 Notování v mrazivém čase sněhové kalamity Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Čtvrté základní kolo hudební soutěže Notování se konalo - od podzimuNotování v mrazivém čase sněhové kalamity již tradičně - v krásném koncertním sálku Music Hall v budově Music City. Ačkoliv tato soutěž vypadá jen jako chudý příbuzný vedle načančaných televizních projektů Česko Slovensko má talent či Talentmanie, něco společného přece jen mají. A právě to podstatné: jestliže u talentových soutěží si musíme přiznat nádhernou věc, a sice kolik je v této zemi šikovných lidí s rozličným talentem,
06.12.2010 Výsledky 4. základního kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Jen pár dnů před čtvrtým kolem Notování postihla celou republiku,Výsledky 4. základního kola VIII. ročníku Notování a Prahu prý nejvíce, sněhová kalamita a s ní spojené kruté mrazy. To se podepsalo i na soutěžním večeru, který proběhl 2. prosince v sálku Music Hall v pražském Music City. Den před soutěží skolila písničkáře Montyho chřipka tak příšerná, že musel svoji účast vzdát. Dal nám vědět 10 hodin před začátkem programu a zajistit náhradníka bylo opět nereálné.
29.11.2010 Předvánoční Notování s dárkovým hostem Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Předvánoční Notování s dárkovým hostemPoslední Notování v kalendářním roce 2010, jeho 4. základní kolo VIII. ročníku, proběhne již 2. prosince, tedy tento čtvrtek. Místem děje je opět sálek Music Hall v prvním poschodí obchodu hudebními nástroji Music City v Ocelářské ulici č. 39 v Praze 9, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská. Přesný popis cesty odkudkoliv naleznete zde.
11.11.2010 Třetí kolo vítězné pro tři z pěti Napsal uživatel Honza Dobiáš a Cimbura    PDF Tisk Email
Reportáže
Útulný sálek Music Hall v patře obchodu hudebními nástroji Music City kTřetí kolo vítězné pro tři z pěti ousek od obří O2 Arény se rozloučil s rockovou ligou. Zvukaři Kuba Moravec a Vojta Samohel přivezli svůj aparát a soutěžící 3. základního kola letošního ročníku Notování, které proběhlo 4. listopadu 2010, měli o důvod víc cítit se tam jako doma. Tentokrát tomu nahrála i dramaturgie, protože z pěti startujících kapel celostátní soutěže (šestý soutěžící, eN&kapela z Brna, nedorazili)
08.11.2010 Výsledky 3. základního kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Potřetí se v pražském Music City roztočilo základní kolo Notování ve čVýsledky 3. základního kola VIII. ročníku Notování tvrtek 4. listopadu 2010. Z původně plánovaných šesti soutěžících startovalo pouze pět. Brněnská skupina en&kapela v předvečer soutěže odřekla svoji účast z důvodu onemocnění hlavní protagonistky. V tak krátké lhůtě se nepodařilo zajistit náhradníka. Přesto, že soutěžilo pouze pět kapel, do semifinále postoupily hned tři! Rovnost hlasů v diváckém hlasování
01.11.2010 Notování - soutěž takřka mezinárodní! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Již potřetí se sejdou soutěžící a hosté Notování, Notování - soutěž takřka mezinárodní! jejich příznivci a další diváci v příjemných moderních prostorách obchodu hudebními nástroji Music City v Praze 9, Ocelářská 39, jen 200 m od stanice metra B Českomoravská. Proběhne tam, v koncertním sále Music Hall v prvním patře budovy, 3. základní kolo VIII. ročníku jmenované soutěže. Stane se ve čtvrtek 4. listopadu 2010, začátek programu je stanoven na 19.30. Můžete ho navštívit osobně (což je nejlepší!),
14.10.2010 Ahoj Berry! Napsal uživatel Kytka + Cimbura    PDF Tisk Email
Reportáže
Ahoj Berry!Tento pozdrav zazněl z úst moderátorů Bubliny a Belmonda, jako uvítání diváka 2. základního kola Notování, které proběhlo 7. září 2010 v koncertním sále Music Hall v budově Music City v Praze. Tedy, ne že by v hledišti seděl jenom jeden divák, naopak, jak diváky, tak muzikanty bylo hlediště slušně zaplněno, o přilehlém Music Baru nemluvě. Jediný, kdo tam nebyl, byl Berry. Ten seděl doma u počítače a sledoval Notování prostřednictvím přímého přenosu webovou kamerou.
11.10.2010 Výsledky 2. základního kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Druhý večer Notování v Music City proběhl ve čtvrtek 7. 10. 2010 a přesto, že byl obsazen výhradně mimopražskými soutěžícími, našlo si cestu do Ocelářské ulice č. 39 v Praze 9 mnohem víc návštěvníků než minule. Navštívila nás také trojice přátel ze sdružení Stéblo na čele, jak jinak, než s Petrem Cihelkou. Moderní útulné prostředí sálu Music Hall a přilehlého Music Baru naší soutěži velmi svědčí. Večer, který byl poprvé v historii Notování přenášen webovou kamerou, v příjemné pohodě dospěl v závěru k následujícím výsledkům:
30.09.2010 Notování, tentokrát se zásadní novinkou! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Notování, tentokrát se zásadní novinkou!Před měsícem odstartoval 1. základním kolem na nové scéně v budově Music City v Praze 9, kousíček od metra B Českomoravská, již osmý ročník písničkové soutěže Notování. Ani jsme se nenadáli a na dveře klepe 7. říjen 2010 a s ním 2. základní kolo, které bude mít vedle soutěžní části i velmi zajímavého hosta, a které přinese zásadní novinku, o které se dočtete v závěru článku.
13.09.2010 Notování v novém v dobré pohodě Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Notování se ve svém novém, osmém ročníku přestěhovalo (opět) do dalšího působiště, kde jsem až dosud nikdy nebyl, a tak to byla poznávací cesta. Na Florenci přesedání z metra C do metra B, a když jsem 2. září vystupoval ve stanici Českomoravská, uvědomil jsem si dvě věci: v jaké republice žiji a že cesta z Krče do Vysočan, tedy přes celou Prahu,
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 15

Kalendář

<< Únor 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
1920212223
2628   

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc