gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

Notování


20.09.2011 Sova něžná letí dál Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Sova něžná letí dálLéto se překulilo, aniž by se asi někdo spálil - a je tu už devátý ročník hudební soutěže Notování, ve kterém kapely a písničkáři z celé republiky bojují přednesem čtyř skladeb o postup do semifinále, pak do finále a v něm o palmu vítězství. Dějištěm úvodního večera první základní skupiny, který proběhl 8. září 2011, byl již v minulém ročníku velmi úspěšně pokřtěný Music City Club v budově stejnojmenného největšího pražského obchodu hudebními nástroji.
12.09.2011 Výsledky 1. základního kola IX. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 1. základního kola IX. ročníku NotováníNový ročník písničkové soutěže folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování byl za bohaté divácké účasti zahájen 8. září 2011 v pražském Music City Clubu, který je druhým rokem jeho domovskou scénou… Z důvodu momentální indispozice a konec konců i rozhodnutí přerušit k 1. lednu 2011 své vystupování, rozhodl se na poslední chvíli ze soutěže odstoupit písničkář Martin Hejnák,
05.09.2011 Notování klepe na dveře Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Notování klepe na dveřePo prázdninové odmlce se hlásí Rada Notování se souhrnnou zprávou o tom, co ji – a budete-li mít zájem, ani vás – v novém ročníku nemine. V první řadě informace pro nedočkavé: soutěžícími 1. základního kola IX. ročníku písničkové soutěže folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování
13.06.2011 V Notování poprvé zvítězil bluegrass! Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Po šesti základních kolech a třech semifinále dospěl VIII.V Notování poprvé zvítězil bluegrass! ročník hudební soutěže Notování  do svého finále. Ve čtvrtek 2. června 2011 přibývalo v hudebním salonu čokoládové budovy Music City na dohled od O2 arény muzikantů s nejrůznějšími nástroji. Odpoledne patřil Music Hall ještě začínajícímu ročníku Rockové ligy, ale už v podvečer ho ovládlo Notování.
07.06.2011 Výsledky finále VIII. ročníku Notování 2. 6. 2010 Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky finále VIII. ročníku Notování 2. 6. 2010V koncertním sále obchodu hudebními nástroji a příslušenstvím Music City proběhlo 2. června finále písničkové soutěže folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování. I když Praha toho teplého večera nabízela několik zajímavých akcí, některé dokonce pod širým nebem, hlediště se velmi pěkně zaplnilo.
25.05.2011 Kdo se stane desátým vítězem Notování? Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Kdo se stane desátým vítězem Notování? Můžete to vědět už ve čtvrtek 2. června 2011! Večer toho dne bude již poosmé rozhodnuto o tom, kdo zvítězí v písničkové soutěži amatérských folkových a hudebně příbuzných interpretů Notování! Vítěze určují svým hlasováním pro finalisty, kteří se jim zalíbí, diváci a Rada Notování (RN). V průběhu předchozích sedmi ročníků se podvakrát mínění těchto dvou „rozhodčích“ rozešlo. Proto má Notování již devět vítězů! Kdo se stane desátým vítězem Notování?
16.05.2011 Kdo do finále Notování? Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Kdo do finále Notování?První květnový čtvrtek (5. 5. 2011) znamenal nejen třetí semifinále VIII. ročníku Notování, ale i rokování Rady Notování (RN), které rozhodlo o třech divokých kartách pro - zatím - nepostupující semifinalisty. Ke třem diváckým semifinálovým vítězům tak přibyli další tři postupující. O letošním vítězi se tedy rozhodne mezi šesti finalisty.
09.05.2011 Výsledky 3. semifinále kola VIII. ročníku Notování 5. 5. 2011 Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 3. semifinále kola VIII. ročníku Notování 5. 5. 2011Třetí semifinále Notování, ve kterém byla určena podoba finálového večera, proběhlo 5. května 2011 v pražském Music City. Diváci možná sami sebe překvapili tím, že zvolili ve svém hlasování jako vítěze a tím pádem finalistu jednu z nejmladších kapel ročníku. Druhou stejně mladou kapelu, spolu se dvěma dalšími soutěžícími, poslala do finále divokou kartou Rada Notování (RN), která nominovala i náhradníky, kdyby někdo z finalistů ze soutěže odstoupil.
02.05.2011 Kdo, jak a proč se dostal do 3. semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Kdo, jak a proč se dostal do 3. semifinále NotováníPoslední, třetí semifinále VIII. ročníku, proběhne 5. května 2011 od 19.30 v koncertním sálku Music Hall v 1. poschodí moderní budovy obchodu hudebními nástroji Music City v Praze 9, Ocelářské ulici č. 39. Vítěz diváckého hlasování, stejně jako v případě dvou předchozích večerů, postoupí do finále.
19.04.2011 Šťastná sedmička. Komu padla v Notování do noty? Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Ten téměř letní dubnový den číslovala šťastná sedmička! V Luxoru Šťastná sedmička. Komu padla v Notování do noty?měla křest knížka Pavla Toufara Gagarin byl první?, v KC Zahrada koncertovali brněnští Poutníci a v klubu Mlejn vzpomínali na předchozí večer, zaplněný Vojtou Kiďákem Tomáškem a Beruškami. Narozeniny slavila Karolína Skalníková ze Sekvoje a ve Švermově už (doufám) vymýšleli program narozenin Mikiho Ryvoly, které připadají na den, kdy se narodil
11.04.2011 Výsledky 2. semifinále VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 2. semifinále VIII. ročníku NotováníProstřední ze tří semifinálových večerů letošního Notování proběhl 7. dubna 2011 v pražském Music City. O tom, že koncert měl velmi vyrovnanou, vysokou úroveň svědčí pouze šestibodový rozdíl mezi 2. a 5. místem v hlasování diváků. Dosáhnout podstatného bodového rozdílu oproti ostatním se podařilo pouze vítězné kapele.
05.04.2011 Kdo, jak a proč se dostal do 2. semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Kdo, jak a proč se dostal do 2. semifinále NotováníPrvní čtvrtky v měsíci patří pravidelně soutěži Notování. 7. dubna 2011 to bude - jako obvykle od 19.30 v sálku Music Hall v 1. poschodí obchodu hudebními nástroji Music City v Praze 9, v Ocelářské ulici č. 39 - druhé semifinále osmého ročníku soutěže. Při představování jeho účastníků nám pomohou citace z reportáží ze základních kol, které vyšly na webu soutěže a serveru FOLKtime, jejichž autory byli Honza Dobiáš a Kytka a Cimbura Vidimských.
28.03.2011 Zkuste Notování, 9. ročník se blíží Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Zkuste Notování, 9. ročník se blížíPřestože letošní ročník písničkové soutěže Notování dosud nedospěl ještě do finále, již je v plné přípravě ročník devátý. Jeho základní kola budou probíhat tradičně vždy první čtvrtky v měsíci od září letošního roku do února roku příštího. Notovat se opět bude v Music Hall v 1. patře Music City v Ocelářské ulici 937/39 v Praze 9, jen 200 metrů od stanice metra Českomoravská za vydatné podpory samotného Music City, Nadace život umělce a dalších mediálních partnerů.
14.03.2011 Notování s angličtinou, jakou jste ještě neslyšeli Napsal uživatel Honza Dobiáš + poznámky RN    PDF Tisk Email
Reportáže
Zima se v Praze pomaličku překuluje do jara. Pozná se Notování s angličtinou, jakou jste ještě neslyšeli to v ulicích hlavního města, kde přibývá cizinců a taky atrakcí na Staroměstském náměstí. Pro nás je ale nejdůležitější známkou jara první semifinále Notování. Skončila podzimní a zimní základní kola a ti, co v nich uspěli, si to rozdávají o postup do červnového finále, aby se v něm utkali o pěkné ceny a hlavně o titul „Vítěz Notování“, který má stále větší váhu.
07.03.2011 Výsledky 1. semifinále kola VIII. ročníku Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 1. semifinále kola VIII. ročníku NotováníV dobře pamatovatelné datum 3. 3. 2011 proběhl v pražském Music City první ze tří semifinálových večerů Notování. Velmi vyrovnaný, hudebně kvalitní a divácky bohatě navštívený večer proběhl v příjemné pohodě a přinesl následující výsledky.
28.02.2011 Kdo, jak a proč se dostal do 1. semifinále Notování Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Již tento čtvrtek, 3. března 2011 se v 19.30 roztočí Kdo, jak a proč se dostal do 1. semifinále Notování1. semifinálové kolo VIII. ročníku písničkové soutěže Notování! Stane se tak opět sálku Music Hall v 1. poschodí obchodu hudebními nástroji Music City  v Praze 9, v Ocelářské ulici č. 39. Soutěžící tohoto večera představíme v abecedním pořadí s citacemi z reportáží ze základních kol uveřejněných na webu soutěže a na FOLKtimu, které napsal Honza Dobiáš.
10.02.2011 Notování tak trochu s internetem, tak trochu s mobilem Napsal uživatel Cimbura    PDF Tisk Email
Reportáže
Notování tak trochu s internetem, tak trochu s mobilemV úvodu výsledků 6. základního kola Notování, které proběhlo 3. února 2011, zavěšených na se soutěží spřátelených serverech, se píše o tom, jak to bylo pohodové kolo. K této informaci poznamenávám za Radu Notování, že nejpohodovější bylo pro našeho stařešinu Honzu Dobiáše.
07.02.2011 Výsledky 6. základního kola VIII. ročníku Notování atd. Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
Výsledky
Výsledky 6. základního kola VIII. ročníku Notování atd.Svoje odstoupení 6. základního kola z rodinných důvodů včas ohlásila plzeňská kapela Frýda & company. Místo ní nastoupila do soutěže náhradnice - skupina Jerry & dcerry. Počasí bylo ten den vlídné, všech šest soutěžících i hosté dorazili včas a skvělou práci předvedl i toho večera zaskakující zvukař Pája Jindrák s „příručím“ Mílou Rücklem a diváci v pěkně zaplněném sálku si užili pohodový večer, který přinesl následující výsledky.
31.01.2011 Poslední základní kolo VIII. ročníku Notování je za dveřmi! Napsal uživatel Rada Notování    PDF Tisk Email
PR
Poslední základní kolo VIII. ročníku Notování je za dveřmi!Již v polovině ledna začalo pro nás, pořadatele soutěže Notování, jeho šesté základní kolo, které proběhne 3. února 2011 od 19.30 v koncertním sále pražského obchodu hudebními nástroji Music City. V polovině ledna nám totiž zavolala Albína Pethsová, frontgirl Frýdy & company, že její v říjnu narozená dceruška Kordulka i ona jsou sice zdrávy, ale na muziku zatím ještě není čas, takže kapela, byť včas přihlášena, žel, soutěžit nemůže.
17.01.2011 Vyrovnané Notování s pádným koncem Napsal uživatel Honza Dobiáš    PDF Tisk Email
Reportáže
Zatímco se 6. ledna 2011 k barevné budově MuVyrovnané Notování s pádným koncem sic City, kousek od čím dál tím víc neblaze proslavené O2 Arény, trousili soutěžící muzikanti a natěšení diváci, nad Prahou houstlo mrholení a zvedal se studený vítr. Ty v příštích hodinách zabalily hlavní město, a s ním i větší část republiky, do ledového, kluzkého „igelitu“. Když páté základní kolo VIII. ročníku Notování končilo, zatraceně klouzalo všude, snad s jedinou výjimkou - důležitou stanicí nedaleko našeho hudebního stánku.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 14

Kalendář

<< Září 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1 2 3
 4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
2527 

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc