gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

FOLKové léto 2012
Termín konání Festival Místo konání
8. června FolKaliště Kaliště
8. - 9. června Jablonský Medvídek Jablonné nad Orlicí
15. - 16. června Střelické strunobraní Střelice
15. - 16. června Folkové Chvojení Vysoké Chvojno
23. června Potlach u Stráníků Kalek v Krušných horách
28. července Amfolkfest Pulčín
11. srpna Tovačovský portál Tovačov
8. září FOLKomín Toulcův Dvůr - Praha
15. září Folková tChýně Chýně
28. - 29. září Jizerská nota Hejnice
29.06.2010 Jablonský medvídek obrazem Napsal uživatel Katka Esserová    PDF Tisk Email
Reportáže
O víkendu 11. – 12. června se v Jablonném nad Orlicí konal již 16. ročník festiJablonský medvídek obrazemvalu Jablonský medvídek. Festival, jehož umístění na zdejší koupaliště se tento tropický víkend zdálo více než zdařilé. Zatím, co páteční večer byl hodně taneční a rozdováděný, druhý den mohli návštěvníci relaxovat při různých výtvarných dílnách, nechat se vyfotit s dravými ptáky a nebo využít již zmiňovaného příjemně ledového bazénu.
16.06.2010 Soutěž o lupeny na Folkové Chvojení Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes jsme si pro vás připravili soutěž o dvě vstupenky na zbrusu nový festival Folkové Chvojení, který proběhne již tento víkend, přesněji řečeno v pátek a v sobotu (18.-19.6.). Pokud tedy v tomto termínu ještě nemáte nic v plánu, nemáte to do Vysokého Chvojna (okres Pardubice) přes půlku světa a rádi soutěžíte, jsou následující soutěžní otázky určeny přesně pro vás.
16.06.2010 Folkové Chvojení již tento víkend! Napsal uživatel Víťa Troníček    PDF Tisk Email
PR
Folkové Chvojení již tento víkend!Nový východočeský festival folkové, trampské a country hudby se uskuteční již o nadcházejícím víkendu, 18. a 19. června 2010, ve Vysokém Chvojně u Holic. Amfiteátr v tamním lesním arboretu přivítá více než dvacet účinkujících, mezi kterými nechybí hvězdy jako Wabi Daněk, Žalman a spol, Robert Křesťan a Druhá tráva, Hop trop, Nezmaři s Miki Ryvolou
07.06.2010 Jihočeské zpívání až do rána Napsal uživatel Klokan    PDF Tisk Email
Reportáže

Jihočeské zpívání je prvním festivalem FOLKtime Folkového léta. Je to léty prověřJihočeské zpívání až do ránaená pohodová akce, kde si poslechnete dobrou muziku z různých břehů folkového rybníka (letos např. od trampských klasiků Orion přes folkovou Epy de Myi až po nespoutaného harmonikáře Václava Koubka). Můžete zde ale třeba také shlédnout dětské divadelní představení nebo si zajezdit na koni. Noci v Trocnově navíc bývají dlouhé s ranní diagnózou unavených hlasivek.

02.06.2010 16. ročník festivalu Jablonský medvídek 11. – 12.června 2010 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR

S nastupujícím létem se blíží tradiční festival Jablonský medvídek. Čekají nás 16. ročník festivalu Jablonský medvídek 11. – 12.června 2010dva dny plné pohody, příjemné muziky, soutěží, her a tvoření. V pátek večer se představí kapela Bujabéza z Olomouce, tradiční trempské kapely Lístek a Sekvoj z Prahy a večer zakončí hravá a svižná kapel Jareet z Liberce, která nás rozhodně nenechá usnout.

25.05.2010 Folkové Chvojení – nový festival Napsal uživatel Víťa Troníček    PDF Tisk Email
PR

Isaac Newton v jednom ze svých zákonů napsal, že akce budí reakciFolkové Chvojení – nový festival. Člověka až zamrazí, když zjistí, jak se fyzikální nebo matematické vztahy dají aplikovat i na chování tak pošetilého tvora, jakým je člověk, nebo společenství lidí. Třeba to, které vyznává folkovou muziku.

17.05.2010 Jihočeské zpívání - festival pro celou rodinu Napsal uživatel Jirka Krška Kolumbus    PDF Tisk Email
PR

Zveme Vás 21. a 22. května na víkend plný pohody do Trocnova u ČeskýJihočeské zpívání - festival pro celou rodinuch Budějovic k památníku Jana Žižky, kde proběhne již desátý ročník tramp-folk-country festivalu Jihočeské zpívání. Začínáme v pátek 21. května v 19 hodin slavnostním zahájením na téma "Nebe", ", samozřejmě platí, že kostým je vítán a záleží na každém z vás, jak toto volné téma pojme. Kostým = více zábavy a také sleva na vstupném.

14.05.2010 Soutěž o vstupenky na Jihočeské zpívání Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže

Na festival Jihočeské zpívání do Trocnova u Českých Budějovic, který letos proběhne 21. – 22. května, tedy o dva měsíce dříve, než tomu bylo v minulých letech, jsme vás již pozvali. Pokud chcete prožít víkend plný písniček, divadelních představení a večerního sejšnování v prostředí přírodního amfiteátru Památníku Jana Žižky z Trocnova, odpovězte správně jako první do diskuse na naše otázky a získáte dvě volné vstupenky.

13.05.2010 O Jihočeském zpívání, cestování časem a podivném dobíjení baterií Napsal uživatel Ivan Studený    PDF Tisk Email
Rozhovory

O Jihočeském zpívání, cestování časem a podivném dobíjení baterií Termín Jihočeského zpívání jsem měl vždy v kalendáři zaškrtnutý ten den, co jsem si koupil v papírnictví nový diář. Nejen pro mě je tedy překvapením, že letošní ročník jihočeského festivalu je o dva měsíce posunut a to směrem vpřed. Tedy místo července se milovníci folkové a country hudby sjedou do trocnovského přírodního amfiteátru rodiště Jana Žižky už 21. – 22. května.

03.05.2010 FOLKové léto 2010 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR

Co si představíte pod pojmem folkové léto? Já osobně modrou oblohu, příjemFOLKové léto 2010 né počasí a hlavně skvělou muziku někde s přáteli a něčím dobrým nejen k zakousnutí.. Sejšny až do rána k tomu všemu tak nějak automaticky patří.. Každý rok vznikne a zanikne spousta festivalů. Jsou takové, které jsou krásné a divácky hojně navštěvované a jsou i jiné, stejně krásné, ale návštěvníci o nich mnoho neví. Mezi ty první se dají počítat například: Zahrada, Růže, Okolo Třeboně, Prázdniny v Telči nebo Samsonova Muzika.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3

Kalendář

<< Září 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1 2 3
 4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192024
2527 

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc