gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

20.09.2012 32. ročník Jizerské noty se blíží! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
32. ročník Jizerské noty se blíží!O víkendu 28.–29. září se v Hejnicích uskuteční 32. ročník Jizerské noty – dvoudenní festival folkové a trampské hudby, který pořádá občanské sdružení Jizerské aktivity z Liberce ve spolupráci s Městem Hejnice a sdružením Avalon Praha. Na pátečním country bále v sále restaurace U Cimpla ve Ferdinandově zahraje od 20 hod. jablonecká bluegrassová skupina Nudličky a o předtančení se postará taneční soubor The Wings z Liberce. Přijďte si zatančit i vy,
 
23.08.2012 Třetí Modletické zvonění je tu! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
Již třetí ročník hudebního festivalu Modletické zvoTřetí Modletické zvonění je tu!nění chystají pořadatelé ze sdružení Modletice sobě a klubu Alfíci, který je členem organizace KVĚT – sdružení klubů dětí a dětských domovů v ČR. Elán jim neubírá ani skutečnost, že předešlé dva ročníky propršely. Naopak dodává jim to sílu a víru v to, že napotřetí to prostě vyjít musí.
 
10.07.2012 Kde leží hudební konec světa? V osadě Pulčín. Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
Kde leží hudební konec světa? V osadě Pulčín.Již po sedmnácté se malá osada Pulčín promění ve festivalový svatostánek. Tradiční Amfolkfest neboli „Malý festival na konci světa“ zde bude v sobotu 28. července hostit oblíbené české i slovenské kapely a písničkáře. V nabitém programu si každý milovník folku najde to „své“. Vystoupí například písničkář René Souček a Pavel Strnka, Čadi, Yantar,  Blue Stones a valašský trojboj v podání kapel Veselá Bída, Dareband a dua Žamboši.
 
14.06.2012 12. Potlach u Stráníků se blíží! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
Vážení a milí přátelé a k12. Potlach u Stráníků se blíží!amarádi. Dovolte, abychom Vás pozvali 23.června 2012 na tradiční festival FTC 12. Potlach u Stráníků.  Jak jistě někteří víte, pořádáme jej v malebném prostředí příhraniční obce Kalek v Krušných horách na pozemku Kozí farmy a klubu U Drexlerů čp.13. Naším festivalem se snažíme pomoci spíše méně známým muzikantům, ale samozřejmě, že musíme pozvat i pár zvučnějších jmen v tomto žánru.
 
07.06.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na jubilejní Střelické strunobraní 2012! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
Příští víkend se nedaleko Brna uskuteční dalšíBleskovka o 2 vstupenky na jubilejní Střelické strunobraní 2012! ročník festivalu Střelické strunobraní. Pokud byste rádi získali dvě celovíkendové vstupenky, musíte správně, jako první a do diskuze odpovědět na následující otázky:
 
07.06.2012 Celá rodina za zábavou - XVIII. ročník Jablonského medvídka Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
Snad každý z nás na konci pracovního týdne přemýšlí nadCelá rodina za zábavou - XVIII. ročník Jablonského medvídkatím, jak prožije dva dny volna, vytoužený víkend. Někdo hledá novou inspiraci, někdo nové kamarády a někdo kulturní vyžití pro celou rodinu v pohodovém a klidném prostředí. Proto jsme pro Vás opět připravili další ročník tradičního folkového festivalu, plného kvalitní hudby, zábavy pro dospělé i pro děti, jídla, pití
 
31.05.2012 Střelické strunobraní aneb výběr z bobulí v rodinném kruhu Napsal uživatel Ondřej Machát    PDF Tisk Email
PR
Ve dnech 15. a 16.6. 2012 se ve StřeliStřelické strunobraní aneb výběr z bobulí v rodinném kruhucích u Brna koná již po desáté festival nazývaný Střelické strunobraní. Jedná se o odrůdovou přehlídku kapel vybíraných napříč žánry, i když upřímně řečeno, festival vyšel původně z country-folkové dramaturgie. Ta se ale postupně rozevřela i jiným odvětvím muziky, jako je například ethno, blues, alternativa, rocku, funky a další.
 
07.09.2011 2. Folková tChýně Napsal uživatel Klokan    PDF Tisk Email
PR
V sobotu 17. září od 14:00 se kousek od západního kraje Prahy v ob2. Folková tChýněci Chýně odehraje druhý ročník hudebního festivalu Folková tChýně. Pořádající skupina Hluboké nedorozumění ke své tChýni zve především kapely, které dokazují, že pěkných písní je stále dost a folkové legendy mají zdatné nástupce. Hosty Folkové tChýně tak jsou především vítězové a finalisté z posledních ročníků Zahrady a Porty.
 
11.07.2011 Amfolkfest rozezní Pulčín poslední červencový víkend Napsal uživatel Eva Endy Rohlenová    PDF Tisk Email
PR
Amfolkfest rozezní Pulčín poslední červencový víkendMáte rádi festivaly a hledáte zajímavý nápad na prima prázdninový víkend? Pak možná právě Vás osloví nabídka Malého festivalu na konci světa. Právě tato přezdívka se totiž ujala pro tradiční Amfolkfest, který se uskuteční poslední červencový víkend. Místem konání je, stejně jako v letech minulých, osada Pulčín. Organizátoři i pro letošek zajistili zajímavé hosty a doprovodný program.
 
11.05.2011 Noci na Trocnově bývají dlouhé Napsal uživatel Ivan Studený    PDF Tisk Email
PR
Husitský vojevůdce Jan Žižka asi miluje trampskou muziku. Letos už posedmnácté se ponesou libé tóny kytar, na jednu bude hrát i Štěpán Rak, od ohně přes louku až k uším majestátní sochy slavného vojevůdce v areálu Žižkova rodiště v Trocnově u Borovan. V novém termínu v předposledním květnovém víkendu se stává festival Jihočeské zpívání jednou z prvních příležitostí prožít naplno pohodu letních akcí pod širým nebem.
 
17.09.2010 Jizerská nota benefiční Napsal uživatel Školník    PDF Tisk Email
PR
Ničivá povodeň, kterou v sobotu 7. srpna způsobila Jizerská nota benefičnítisíciletá voda v povodí říček Smědé a Olešky, poničila části všech příříčních obcí na Frýdlantsku. Katastrofě neuniklo ani poutní městečko Hejnice, které je od roku 1981 tradičním místem konání hudební přehlídky Jizerská nota. Proto jsme se obrátili na šéfa Jizerské noty Pavla Déčka Vinkláta s dotazy, jaká je situace s přípravami jubilejního 30. ročníku trampského a folkového festivalu Jizerská nota.
 
26.08.2010 Na 14. FOLKomín se slevou! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
Také se tak těšíte? V sobotu 4. září bude nádherné babí léto a v Toulcově dvoNa 14. FOLKomín se slevou!ře, kousek od pražské Hostivaře, bude vše navíc okořeněno spoustou skvělé muziky. Jak už jsme dříve slíbili, vychutnat si zde můžete již od třinácti hodin například Luboše Pospíšila a 5P, Pavlínu Jíšovou s přáteli, duo Luboš Beňa a Matěj Ptaszek, Jardu Matějů se Stráníky, Strašlivou podívanou, Načas
 
23.08.2010 Největší folkový festival v Praze Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
Největší folkový festival v PrazeJiž počtrnácté se letos, 4. září, uskuteční v pražském Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr hudební folkový festival FOLKomín 2010. Festival si za uplynulých třináct ročníků získal své pravidelné návštěvníky a příznivce a svůj směr. Hlavním cílem dramaturgie festivalu je představit pražskému publiku to nejlepší z mladé generace nejen folkových písničkářů a skupin a citlivě je doplnit o ty, kteří jim prošlapávali cestu v uplynulých desetiletích. V minulosti tak na FOLKomíně vystoupili např.
 
03.08.2010 Janouškovo Ústí alias Muzikanti v Cakli Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
PR
Už po pětadvacáté se setkávají muzikanti, které si Janouškovo Ústí alias Muzikanti v Caklikaždoročně zve Slávek Janoušek, tentokrát do romantického prostředí turistického areálu v Cakli, vždy vpředvečer Staročeské oustecké pouti. Program je dvoudenní a snaží se zahrnout i mimohudební aktivity, které nabízí místní areál.
 
16.06.2010 Folkové Chvojení již tento víkend! Napsal uživatel Víťa Troníček    PDF Tisk Email
PR
Folkové Chvojení již tento víkend!Nový východočeský festival folkové, trampské a country hudby se uskuteční již o nadcházejícím víkendu, 18. a 19. června 2010, ve Vysokém Chvojně u Holic. Amfiteátr v tamním lesním arboretu přivítá více než dvacet účinkujících, mezi kterými nechybí hvězdy jako Wabi Daněk, Žalman a spol, Robert Křesťan a Druhá tráva, Hop trop, Nezmaři s Miki Ryvolou
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2

Kalendář

<< Červen 2024 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
1718
24

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc